SIKÇA SORULAN SORULAR

 • 3-) Mobil Cihaz Üzerinden de Terapi Görüşmeleri Sağlanabilir mi?

  Online terapi ile yüz yüze gerçekleştirilen terapi arasında hiçbir fark yoktur. Kameranın kişilerin görülebildiği ölçüde, internet hızının stabil ve fiziksel şartların da yeterli olması durumunda online terapi almak mümkündür. Terapi için tercih edilen uygulamaların mobil cihazlarda yüklü olması sonucunda, telefon ya da tablet gibi aygıtlar ile online terapi alma şansı vardır. 
  UYGUN ÜCRETLİ TERAPİ
  HEMEN ARAYIN
  BİLGİ ALIN

 • 6-) Paket seans hizmeti veriyor musunuz ?

  Evet onlu paket seansı alabilirsiniz.

 • 5-) Seans ödemesini nasıl gerçekleştirebilirim ?

  İlk seans için ücretsiz ön görüşme yapıldıktan ve randevu gün/saatiniz belirlendikten sonra seans ücretinin ilgili hesaplara yatırılması gerekmektedir. Ödeme gerçekleştirdikten sonra seansınız kesinleşmiş olacaktır. Haftalık devam eden seansların ödemesinin bir gün öncesinden yapılması gerekmektedir.

 • 1-) Online Terapinin Yüz Yüze Terapiden Farkı Nedir?

  Online terapi ile yüz yüze terapi yöntemleri arasındaki tek temel fark; seansların uygulanma şeklidir. Yüz yüze terapi, çoğunlukla terapistin ofisinde gerçekleşir. Online terapi ise internet üzerinden ve görüntülü konuşma uygulamaları ile gerçekleşir. Terapist ve danışan; Skype gibi görüntülü konuşma uygulamaları üzerinden bir araya gelir. Her iki yöntemde de elde edilen sonuçlar ile seans yapıları aynıdır. 
  UYGUN ÜCRETLİ TERAPİ
  HEMEN ARAYIN
  BİLGİ ALIN

 • 7-) Daha önce hiç seans almadım işleyişi pek bilemiyorum nasıl yapabilirim ?

  Sizlere seans öncesi asistanımız gerekli tüm bilgileri veriyor. Detaylı sunum yapıyor. Aklınızda oluşan tüm sorulara gerekli cevaplar veriliyor.
  UYGUN ÜCRETLİ TERAPİ
  HEMEN ARAYIN
  BİLGİ ALIN

 • 2-) Terapi Görüşmeleri Kayıt Altına Alınıyor mu?

  Online terapi sürecindeki hiçbir seans kayıt alınmaz. Bu süreçte gizlilik; hem hastaların hem de başvurdukları uzmanın hukuki ve en mahrem hakkıdır. Yasal olmayan yollar ile kayıt alan kişiler hakkında da hukuki işlemler başlatılır.
  UYGUN ÜCRETLİ TERAPİ
  HEMEN ARAYIN
  BİLGİ ALIN

 • 4-) Online Psikolog Ücretleri Ne Kadardır?

  Uygun Ücretli Terapi platformunun amacı maddi anlamda destek almakta zorlanan bireylere psikoterapi desteğini en uygun ücret ile ulaştırmaktır. Bu bağlamda tüm terapistlerimizin seans ücreti 300 TL ile sabit tutmuş bulunmaktayız.