Kurucu 

Psikolog Bayram GÜLMEZ

Kurucu 

Psikolog Mehmet KEŞAN

Uygun Ücretli Terapi Platformu

Türkiye de ilk düşük ücretli terapi desteği sağlayan kurumlarımız, Hümanis Psikoloji, Hümanistik Psikoloji, Sirius Psikoloji İstanbul'da bulunan şubelerimizde binlerce psikolojik desteğe ihtiyaç duyan insanımıza ulaşıp yüz yüze ve online olarak destek sağlarken merkezlerimize gelemeyen İstanbul dışında yaşayan Türkiye'nin her yerinde ki kişilere de düşük ücretli terapi desteğini ulaştırmak için uygun ücretli terapi platformunu hizmete açmış bulunmaktayız. 


Amacınız psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğu halde maddi imkânsızlıktan dolayı destek alamayan insanlara psikolojik desteği ulaştırmaktır. Bunun yani sıra sosyal proje olarak hayata geçen bu projede ülkemizde yaşanan deprem afet gibi durumlar için ücretsiz destek sağlamaktayız. Engelli bireyler için yine aynı desteği sürdürmekteyiz. Temelde Ruh sağlığı hizmetini her insana ulaştırmak , ihtiyaç dahilinde maddi olarak hizmeti ücretsiz vermek, etik kurallar çerçevesinde hareket edip ilerlemekteyiz. 


Türkiye'deki birçok online platformdan farklı olarak , tüm terapistlerimizin ücretlerini eşit miktarda tutmaktayız. Bunun bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu düşünen ve devam eden terapistler ile projeyi yürütmekteyiz. Kurumsal güvence adına , iletişim ve yüz yüze görüşme yapabilmek isteyen danışanlarımızın talepleri doğrultusunda yüz yüze şubelerimizden de destek sağlamaktayız. On dakikalık ücretsiz on görüşme ile hiçbir ücret ödemeden bilgi almanızı, mevcut durumun analizini yapmanızı sağlamaktayız. Tüm bu faktörler ve seçenekler değerlendirildiğinde Türkiye'nin en güvenilir online terapi platformu olduğumuzu ifade etmekteyiz. Ruh Sağlığının herkes için olduğunu ifade etmekteyiz, bunun için eşitlik ilkesinden yola çıkarak , ihtiyacı olan herkesin psikoterapi ihtiyacında danışanlarımızın yanında olduğumuzu belirtmekteyiz. 


Unutmayalım ki Ruh sağlığını korumak hepimizin hakkıdır.

İstanbul Psikolog - Ankara Psikolog - İzmir Psikolog -  Online psikolog

Sevgiler


HAKKIMIZDA